Contact

De VVD Bernheze is per email te bereiken via info@vvdbernheze.nl

Maar u kunt natuurlijk ook altijd rechtstreeks contact opnemen met een van de fractie- of commissieleden. Indien u iets kwijt wilt bij of wilt meegeven aan iemand van de fractie of een van de commissies, gebruikt u dan gewoon het emailadres van de betreffende persoon.

Raadslid en Fractievoorzitter:

Jack van der Dussen

Cruijsberg 33

5384 MV Heesch

0412 – 45 46 02

 

jack@vvdbernheze.nl

Commissie Bestuur en Strategie:

Jack van der Dussen

Rico van Duijnhoven

Alexander Bongers

 

jack@vvdbernheze.nl

rico@vvdbernheze.nl

alexander@vvdbernheze.nl

Commissie Maatschappelijke Zaken:

Jack van der Dussen

Arianne van de Gein

Petra van der Dussen

 

jack@vvdbernheze.nl

arianne@vvdbernheze.nl

petra@vvdbernheze.nl

Commissie Ruimtelijke Zaken:

Jack van der Dussen

Paul Kremers

Remco van de Akker

 

jack@vvdbernheze.nl

paul@vvdbernheze.nl

remco@vvdbernheze.nl